Professional Development

GRUNDIG AKADEMIE

GRUNDIG AKADEMIE; iştirakleri ve iş ortakları ile birlikte çeşitli kurumsal eğitim ve bireysel gelişimlere ilişkin geniş ürün yelpazesiyle eğitim sektörünün tüm alanlarında faaliyet göstermektedir.
Professional Development alanımız eğitim ve gelişim için stratejik çözüm ortağınızdır. Bu demektir ki, biz, bireylerin ve şirket çalışanlarının hedeflerini, ihtiyaçlarını ve öğrenme türlerini dikkate alarak eğitimlerini şekillendiriyoruz.
Beceri, yeterlilik ve yetkinliklere sahip insanlar, kurumların yenilik ve rekabet gücünü arttırır. Biz, insanların daha etkin çalışabilmeleri ve motive olmaları için beceri, yeterlilik ve yetkinliklerini geliştirip daha fazla katma değer üretebilmelerini sağlıyoruz.
İnsan kaynakları eğitim ve gelişimi için İşletme Ekonomisi, Management, Soft Skills, Bilişim ve Teknik ve Telekomünikasyon seminerleri ile müşterilerimizin yanındayız. Ayrıca Managed Training Service çözümlerimizle de hizmetinizdeyiz.

Telekomünikasyon

1978 tarihinden bugüne kadar profesyonel teknik eğitimlerimiz ile bireysel ve kurumsal gereksinimleri çok iyi tanıdık. 40 senelik tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile çok hızlı gelişmeler kaydeden telekomünikasyon alanında da müşterilerimize eşlik ettik.

More Details