Professional Development

GRUNDIG AKADEMIE

GRUNDIG AKADEMIE, iştirakleri ve iş ortakları ile birlikte çeşitli kurumsal eğitim ve bireysel gelişimleri hedef alan geniş ürün yelpazesiyle eğitim sektörünün tüm alanlarında faaliyet göstermektedir.

Professional Development departmanımız bireylerin ve şirket çalışanlarının hedeflerini, ihtiyaçlarını ve öğrenme stillerini dikkate alarak eğitimlerini şekillendirir. Beceri, yeterlilik ve yetkinliklere sahip bireyler, kurumların yenilik ve rekabet gücünü arttırır. Bu nedenle daha etkin çalışabilmeleri ve motive olmaları için alanlarında gelişimlerini destekleyip daha fazla katma değer üretebilmelerini hedeflemekteyiz.
İnsan Kaynakları, İşletme Ekonomisi, Management, Soft Skills, Bilişim ve Teknik ve ayrıca Telekomünikasyon seminerleri ile sizin yanındayız.

TELEKOMÜNIKASYON

1978 tarihinde başlayan profesyonel teknik eğitimlerimiz sayesinde bireysel ve kurumsal gereksinimleri çok iyi tanıyoruz.
40 senenin verdiği tecrübe ve bilgi ile çok hızlı gelişmeler kaydeden telekomünikasyon alanında da size eşlik etmekteyiz.

More Details