Professional Development

GRUNDIG AKADEMIE

GRUNDIG AKADEMIE; iştirakleri ve iş ortakları ile birlikte çeşitli kurumsal eğitim ve bireysel gelişimlere ilişkin geniş ürün yelpazesiyle eğitim sektörünün tüm alanlarında faaliyet göstermektedir.

Professional Development alanımız eğitim ve gelişim için stratejik çözüm ortağınızdır. Bu demektir ki, biz, bireylerin ve şirket çalışanlarının hedeflerini, ihtiyaçlarını ve öğrenme türlerini dikkate alarak eğitimlerini şekillendiriyoruz.

Beceri, yeterlilik ve yetkinliklere sahip insanlar, kurumların yenilik ve rekabet gücünü arttırır. Biz, insanların daha etkin çalışabilmeleri ve motive olmaları için beceri, yeterlilik ve yetkinliklerini geliştirip daha fazla katma değer üretebilmelerini sağlıyoruz.

İnsan kaynakları eğitim ve gelişimi için İşletme Ekonomisi, Management, Soft Skills, Bilişim ve Teknik ve Telekomünikasyon seminerleri ile müşterilerimizin yanındayız. Ayrıca Managed Training Service çözümlerimizle de hizmetinizdeyiz.

Management

GRUNDIG AKADEMIE ve bağlı kuruluşları uzun yıllardır yönetici ve uzman kadrolara yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Liderlik, kişisel gelişim, soft skills; kalite, değişim ve süreç yönetimleri gibi eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra birçok alanda eğitim programlarımız bulunmaktadır.

More Details

Future Management Blockchain Day Istanbul #1

DİJİTALLEŞME VE BLOCKCHAIN TEKNOLOJİSİ 19 Nisan 2018

“GELECEĞİ GÖRME KABİLİYETİ DEĞİL, GELECEĞİ İMKANLI KILMAK ESASTIR”
– Antoine De Saint-Exupéry –

 

Dijitalleşme ve Blockchain ile ilgili teknolojileri ve trendleri konu alan sunumlar; ayrıca uygulama odaklı ve interaktif workshoplar sizi bekliyor.

More Details

Telekomünikasyon

1978 tarihinden bugüne kadar profesyonel teknik eğitimlerimiz ile bireysel ve kurumsal gereksinimleri çok iyi tanıdık. 40 senelik tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile çok hızlı gelişmeler kaydeden telekomünikasyon alanında da müşterilerimize eşlik ettik.

More Details

Gümrük ve Dış Ticaret

Dış Ticaret ve İhracat faaliyetleri birçok Türk şirketinin en önemli gelir kaynağı olmasına rağmen; bu alanda var olan potansiyeli sadece kısmen kullanmakta veya hiç kullanmamaktadır. Ama özellikle Avrupa Birliğine artan ihracatlar dikkate alınırsa şirketlerin bu konuda ilerleyebilmeleri için çalışanlarını uzmanlaştırmaları gerekmektedir.

More Details

Blockchain Center

Think Tank olan kuruluşumuz, Blockchain Teknolojisinin kurumların ve ekonominin üzerindeki dijital etkilerini araştırmakta ve analiz etmektedir. Blockchain Center; ayrıca yöneticilerin, girişimcilerin, teknoloji uzmanlarının ve her çeşit sanayi sektörünün bilgi alabilecekleri ve tecrübe alışverişinde bulanabilecekleri bir eğitim platformu sunmaktadır. Odak noktamızdaki sektörler: Banka, sigorta, enerji, lojistik, sanayi 4.0.

More Details