ŞARTLAR Ve KOŞULLAR


Kayıt Koşulları

Kayıt için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Eğitime katılmak için kurs ücretinin KDV dahil toplam tutarını Grundig Akademie İstanbul’un banka hesaplarına yatırmanız gerekmektedir. Kurs ücretinin eğitimin başlangıç tarihinden en az 2 hafta önce ödenmesi gerekmektedir. Ödemeniz Grundig Akademie İstanbul banka hesabına ulaştıktan sonra kaydınız onaylanacak ve katılımınız hemen teyit edilecektir. Kursa katıldıktan sonra kurs ücretinin faturası Grundig Akademie İstanbul tarafından size gönderilecektir.

İptal Koşulları

İptal durumunda aşağıda belirtilen koşulların yürürlüğe girdiğini lütfen dikkate alınız: Kursun başlangıç tarihinden 5 iş günü öncesinden iptal ederseniz, katılım ücretinin %100’ü tarafınıza kesilecek fatura ile tahsil edilir. Bir geri ödeme olmayacaktır. Kursun başlangıç tarihinden 10 iş günü öncesinden iptal ederseniz, katılım ücretinin %50’si tarafınıza kesilecek fatura ile tahsil edilir ve geriye kalan tutar banka hesabınıza iade edilir.

Grundig Akademie İstanbul tarafından İptal

Grundig Akademie İstanbul, organizasyona bağlı nedenlerden dolayı programı erteleme veya iptal etme hakkını saklı tutar.